Jesteśmy związani z branżą motoryzacyjną od 2005 roku

Kreatywny Zespół

Image

Michał Jabłoński

CEO

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania oraz podyplomowych studiów dla menedżerów motoryzacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Po studiach zdobywał doświadczenie między innymi u autoryzowanego dealera oraz w bankowości (Volkswagen Bank, Getin Noble Bank - pion Private Banking). W branży motoryzacyjnej od 2004 roku. Od początku pracy zawodowej w sprzedaży.
Auta towarzyszą mu, odkąd tylko pamięta, gdyż również „odpoczywa przy samochodach”. Wyznaje dewizę: jeśli kochasz to, co robisz, nigdy nie będziesz musiał pracować.
Poza BillBerry Automotive, z sukcesami inwestuje i współprowadzi firmy z branży nieruchomości i e-commerce.
Prywatnie szczęśliwy tata.

michal.jablonski@billberry.pl
Image

Piotr Kotyrba

Business Development Manager

Kiedyś koszykówka, teraz handel. Dobrze czuje się w drużynie oraz lubi współzawodnictwo. W pracy cechuje go analityczne podejście i aktywne poszukiwanie rozwiązań. Zarówno w języku angielskim jak i niemieckim. Zamiłowanie do motoryzacji pojawiło się wraz z odziedziczonym po dziadku Golfie II 1.6 TDI z 1990r. i od tego momentu obroty już tylko rosły. Darzy sentymentem motoryzację przełomu lat 1990 / 2000, a swoją pasją stara się powoli zarażać kilkumiesięcznego syna.

piotr.kotyrba@billberry.pl
+48 797 918 911
Image

Marcin Szczerbicki

Business Development Manager

Od dziecka zapalony miłośnik motoryzacji. Od pierwszych dni życia w jego żyłach płynie paliwo. Zawodowo swoją przygodę z branżą Automotive rozpoczął w 2007 roku. Drugą pasją która dzieli jest zamiłowanie do aktywnej formy wypoczynku i sportu. Zwłaszcza piłka nożna to dziedzina która potrafi całkowicie go pochłonąć. Wolne chwile lubi wyskoczyć za miasto lub zawędrować na drugi koniec Europy. Prywatnie szczęśliwy ojciec dwójki dzieci.

marcin.szczerbicki@billberry.pl
+48 781 718 911
Image

Wojciech Heimowski

Senior Sales / Purchase Specialist

Urodził się z pasją do motoryzacji. Uwielbia wszystko co ma silnik i konie mechaniczne. Od najmłodszych lat zapragnął rozwijać swoją miłość do motoryzacji. Początkowo myjąc samochody w rodzinie, następnie jako młodociany rozpoczął pracę sezonową w trójmiejskich dealerstwach. Zaczynał od myjni samochodowej jako pomoc mechanika, handlowca i szefa sprzedaży. Zaraz po maturze zaczął pracę jako handlowiec w japońskiej marce, gdzie nauczył się być najlepszym. Następnie rozwinął skrzydła w niemieckiej marce BMW. Finalnie swoją przygodę z dealerstwami zakończył jako szef sprzedaży brytyjskiej marki. Prywatnie lubi aktywnie spędzać czas jeżdżąc konno oraz uprawiać sporty wodne. W swoim codziennym życiu kładzie duży nacisk na rozwój osobisty oraz zawodowy.

wojciech.heimowski@billberry.pl
+48 724 912 911
Image

Mateusz Zwięgeła

Junior Sales / Purchase Specialist

Od najmłodszych lat interesował się technologią. Poszukując dziedziny, w której się odnajdzie, zaaplikował do pracy w branży Automotive. Po rocznej pracy u autoryzowanego dealera marek Jaguar i Land Rover w Gdańsku, zdecydował się poszerzyć swoje horyzonty o handel międzynarodowy w Billberry. W pracy cechuje go skrupulatność oraz wielka chęć do poznawania świata motoryzacji, który z dnia na dzień staje się jego coraz większa pasją. Prywatnie wielki fan piłki nożnej, a w szczególności Realu Madryt, którego marzeniem jest obejrzenie na żywo finału Ligi Mistrzów, oczywiście ze swoją ulubioną drużyną w roli głównej.

mateusz.zwiegela@billberry.pl
+48 781 968 911
Image

Bartosz Joński

Junior Sales / Purchase Specialist

Bartosz, dotychczas zajmował się zdobywaniem nowych kontrahentów do Agencji Pracy z branży: Automotive, Contact Center, FMCG. Jego największym osiągnięciem było pozyskanie kontrahenta międzynarodowego z branży FMCG, zatrudniającego 65 tys. pracowników na całym świecie. Sercem zawsze był jednak bliżej motoryzacji. Gdy zrozumiał, że pasja może stać się jego pracą, zaaplikował do Billberry. Lubi wszystko, co się dzieje w motoryzacji i wokół niej. Uwielbia podróże, tworzyć short story video, robić zdjęcia, inicjować i pielęgnować nowe relacje.

bartosz.jonski@billberry.pl
+48 726 918 911