Jesteśmy związani z branżą motoryzacyjną od 2005 roku

Kreatywny Zespół

Image

Michał Jabłoński

CEO

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania oraz podyplomowych studiów dla menedżerów motoryzacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Po studiach zdobywał doświadczenie między innymi u autoryzowanego dealera oraz w bankowości (Volkswagen Bank, Getin Noble Bank - pion Private Banking). W branży motoryzacyjnej od 2004 roku. Od początku pracy zawodowej w sprzedaży.
Auta towarzyszą mu, odkąd tylko pamięta, gdyż również „odpoczywa przy samochodach”. Wyznaje dewizę: jeśli kochasz to, co robisz, nigdy nie będziesz musiał pracować.
Poza BillBerry Automotive, z sukcesami inwestuje i współprowadzi firmy z branży nieruchomości i e-commerce.
Prywatnie szczęśliwy tata.

michal.jablonski@billberry.pl
Image

Piotr Kotyrba

Business Development Manager

Kiedyś koszykówka, teraz handel. Dobrze czuje się w drużynie oraz lubi współzawodnictwo. W pracy cechuje go analityczne podejście i aktywne poszukiwanie rozwiązań. Zarówno w języku angielskim jak i niemieckim. Zamiłowanie do motoryzacji pojawiło się wraz z odziedziczonym po dziadku Golfie II 1.6 TDI z 1990r. i od tego momentu obroty już tylko rosły. Darzy sentymentem motoryzację przełomu lat 1990 / 2000, a swoją pasją stara się powoli zarażać kilkumiesięcznego syna.

piotr.kotyrba@billberry.pl
+48 797 918 911
Image

Marcin Szczerbicki

Business Development Manager

Od dziecka zapalony miłośnik motoryzacji. Od pierwszych dni życia w jego żyłach płynie paliwo. Zawodowo swoją przygodę z branżą Automotive rozpoczął w 2007 roku. Drugą pasją która dzieli jest zamiłowanie do aktywnej formy wypoczynku i sportu. Zwłaszcza piłka nożna to dziedzina która potrafi całkowicie go pochłonąć. Wolne chwile lubi wyskoczyć za miasto lub zawędrować na drugi koniec Europy. Prywatnie szczęśliwy ojciec dwójki dzieci.

marcin.szczerbicki@billberry.pl
+48 781 718 911
Image

Paweł Malanowski

Senior Sales / Purchase Specialist

Zagorzały fan motoryzacji, fotografii, a zwłaszcza połączenia obydwu. Lubi szybkie samochody i dobrą pizzę. Rozpozna po dźwięku niemal każdy samochód. Częsty bywalec toru Nürburgring – póki co z perspektywy widza. W branży Automotive pracuje od roku. Jak gąbka chłonie wiedzę od starszych kolegów i ciśnie do przodu.

pawel.malanowski@billberry.pl
+48 724 912 911
Image

Tomasz Rybak

Senior Sales / Purchase Specialist

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 15 lat w profesjonalnej sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą a ponad 5 lat w branży automotive. Współpracował z autoryzowanymi dealerami: Bmw Bawaria Motors (Grupa Emil Frey) i Peugeot (Grupa Karlik Poznań).
Prywatnie to obywatel świata. Miłośnik podróży, górskich szlaków i kolekcjoner winyli. Wieczory spędza na długich spacerach po Gdańsku z narzeczoną i ich psem.

tomasz.rybak@billberry.pl
+48 669 944 911
Image

Bartosz Joński

Junior Sales / Purchase Specialist

Bartosz, dotychczas zajmował się zdobywaniem nowych kontrahentów do Agencji Pracy z branży: Automotive, Contact center, FCMG. Jego największym osiągnieciem było pozyskanie kontrahenta międzynarodowego z branży FCMG, zatrudniającego 65 tys. pracowników na całym świecie. Sercem zawsze był jednak bliżej motoryzacji. Gdy zrozumiał, że pasja może stać się jego pracą, zaaplikował do Billberry. Lubi wszystko, co się dzieje w motoryzacji i wokół niej. Uwielbia podróże, tworzyć short story video, robić zdjęcia, inicjować i pielęgnować nowe relacje.

bartosz.jonski@billberry.pl
+48 726 918 911