Jesteśmy związani z branżą motoryzacyjną od 2005 roku

Kreatywny Zespół

Image

Michał Jabłoński

CEO

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania oraz podyplomowych studiów dla menedżerów motoryzacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Po studiach zdobywał doświadczenie między innymi u autoryzowanego dealera oraz w bankowości (Volkswagen Bank, Getin Noble Bank - pion Private Banking). W branży motoryzacyjnej od 2004 roku. Od początku pracy zawodowej w sprzedaży.
Auta towarzyszą mu, odkąd tylko pamięta, gdyż również „odpoczywa przy samochodach”. Wyznaje dewizę: jeśli kochasz to, co robisz, nigdy nie będziesz musiał pracować.
Poza BillBerry Automotive, z sukcesami inwestuje i współprowadzi firmy z branży nieruchomości i e-commerce.
Prywatnie szczęśliwy tata.

michal.jablonski@billberry.pl
Image

Piotr Kotyrba

Business Development Manager

Kiedyś koszykówka, teraz handel. Dobrze czuje się w drużynie oraz lubi współzawodnictwo. W pracy cechuje go analityczne podejście i aktywne poszukiwanie rozwiązań. Zarówno w języku angielskim jak i niemieckim. Zamiłowanie do motoryzacji pojawiło się wraz z odziedziczonym po dziadku Golfie II 1.6 TDI z 1990r. i od tego momentu obroty już tylko rosły. Darzy sentymentem motoryzację przełomu lat 1990 / 2000, a swoją pasją stara się powoli zarażać kilkumiesięcznego syna.

piotr.kotyrba@billberry.pl
+48 797 918 911
Image

Marcin Szczerbicki

Business Development Manager

Od dziecka zapalony miłośnik motoryzacji. Od pierwszych dni życia w jego żyłach płynie paliwo. Zawodowo swoją przygodę z branżą Automotive rozpoczął w 2007 roku. Drugą pasją która dzieli jest zamiłowanie do aktywnej formy wypoczynku i sportu. Zwłaszcza piłka nożna to dziedzina która potrafi całkowicie go pochłonąć. Wolne chwile lubi wyskoczyć za miasto lub zawędrować na drugi koniec Europy. Prywatnie szczęśliwy ojciec dwójki dzieci.

marcin.szczerbicki@billberry.pl
Image

Paweł Malanowski

Senior Sales / Purchase Specialist

Zagorzały fan motoryzacji, fotografii, a zwłaszcza połączenia obydwu. Lubi szybkie samochody i dobrą pizzę. Rozpozna po dźwięku niemal każdy samochód. Częsty bywalec toru Nürburgring – póki co z perspektywy widza. W branży Automotive pracuje od roku. Jak gąbka chłonie wiedzę od starszych kolegów i ciśnie do przodu.

pawel.malanowski@billberry.pl
+48 724 912 911
Image

Tomasz Rybak

Senior Sales / Purchase Specialist

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 15 lat w profesjonalnej sprzedaży i zarządzaniu sprzedażą a ponad 5 lat w branży automotive. Współpracował z autoryzowanymi dealerami: Bmw Bawaria Motors (Grupa Emil Frey) i Peugeot (Grupa Karlik Poznań).
Prywatnie to obywatel świata. Miłośnik podróży, górskich szlaków i kolekcjoner winyli. Wieczory spędza na długich spacerach po Gdańsku z narzeczoną i ich psem.

tomasz.rybak@billberry.pl
+48 669 944 911
Image

Luiza Myszkowska

Junior Accountant
Image

Aleksandra Gasch

Administration
Image

Helena Rudzińska

Office Manager helena.rudzinska@billberry.pl
Image

Anna Kwiatkowska-Gissel

Chief Accountant anna.gissel@billberry.pl
Image

Paweł Wolszlegier

IT Specialist
Image

Katarzyna Fałtynowicz-Zimnowodzka

Social Media Specialist