Jesteśmy związani z branżą motoryzacyjną od 2005 roku

Kreatywny Zespół

Image

Michał Jabłoński

CEO

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Zarządzania oraz podyplomowych studiów dla menedżerów motoryzacji w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Po studiach zdobywał doświadczenie między innymi u autoryzowanego dealera oraz w bankowości (Volkswagen Bank, Getin Noble Bank - pion Private Banking). W branży motoryzacyjnej od 2004 roku. Od początku pracy zawodowej w sprzedaży.
W życiu kieruje się dewizą: jeśli kochasz to, co robisz, nigdy nie będziesz musiał pracować.
Poza BillBerry Automotive, z sukcesami inwestuje i współprowadzi firmy z branży nieruchomości, e-commerce i ubezpieczeń.
Prywatnie szczęśliwy tata.

michal.jablonski@billberry.pl
Image

Piotr Kotyrba

Business Development Manager

Zamiłowanie do motoryzacji pojawiło się u Piotra wraz z odziedziczonym po dziadku Golfem II 1.6 TDI z 1990r. i od tego momentu obroty już tylko rosły. Darzy sentymentem motoryzację przełomu lat 1990/2000. Kiedyś koszykówka, dziś handel, dlatego świetnie czuje się w drużynie. W pracy cechuje go analityczne podejście i aktywne poszukiwanie najlepszych dostępnych rozwiązań. Swoje pasje motoryzacyjne dzieli z synem.

piotr.kotyrba@billberry.pl
+48 797 918 911
Image

Marcin Szczerbicki

Business Development Manager

Od dziecka zapalony miłośnik motoryzacji. Od pierwszych dni życia w jego żyłach płynie paliwo. Swoją zawodową przygodę z branżą Automotive rozpoczął w 2007 roku. Nie boi się wyzwań i najbardziej wymagających transakcji do przeprowadzenia. Nie ma dla niego tematów niemożliwych. Jego drugą pasją jest sport i aktywny wypoczynek. Szczególnie piłka nożna potrafi pochłonąć go całkowicie. Wolne chwile spędza za miastem, a zdarza się że wędruje na drugi koniec Europy. Prywatnie szczęśliwy ojciec dwójki dzieci.

marcin.szczerbicki@billberry.pl
+48 781 718 911
Image

Jakub Nowak

Sales / Purchase Specialist

21 lat doświadczenia w branży Automotive to nie przypadek. Zdecydowanie urodził się z domieszką benzyny we krwi. Po wielu latach pracy dla marek Volvo i BMW postawił na rozwój w sektorze międzynarodowego handlu samochodami w ramach BillBerry Automotive. Stale szuka nowych wyzwań zawodowych i okazji biznesowych, łącząc to z zamiłowaniem do podróży i poznawania nowych ludzi i kultur. Prywatnie pasjonuje się motocyklami, realizując długodystansowe wyprawy w Europie, Afryce i Azji. Wolny czas umila kuchniami świata, muzyką bluesrockową i oczywiście motorsportem.

jakub.nowak@billberry.pl
+48 726 918 911
Image

Mirosław Gierszewski

Junior Sales / Purchase Specialist

Po latach sukcesów w branży nieruchomości, sprzedaży materiałów budowlanych oraz ubezpieczeń na życie, postanowił wykorzystać swój potencjał handlowy w branży Automotive. Ma certyfikat sprzedawcy marki Suzuki i doświadczenie w renomowanych salonach sprzedaży marki Ford. Kreatywny, ze świeżym spojrzeniem na biznes zgłębia tajniki handlu międzynarodowego w BillBerry Automotive. Poza swoją pracą pasjonuje się rynkiem Forex, ciągle doskonaląc swoje umiejętności. Długie spacery na łonie przyrody oraz jazda na rowerze dają mu na relaks i odprężenie, ale to właśnie motoryzacja stanowi jego prawdziwą pasję i inspirację.

miroslaw.gierszewski@billberry.pl
+48 724 912 911
Image

Mateusz Zwięgeła

Junior Sales / Purchase Specialist

Od najmłodszych lat interesował się technologią. Poszukując dziedziny, w której zrealizuje swój potencjał, wybrał branżę Automotive. Po roku pracy u autoryzowanego dealera marek Jaguar i Land Rover w Gdańsku, zdecydował się poszerzyć swoje horyzonty o handel międzynarodowy w BillBerry. W pracy cechuje go skrupulatność oraz wielka chęć do poznawania świata motoryzacji. Prywatnie wielki fan piłki nożnej, a w szczególności Realu Madryt. Jego marzeniem jest obejrzenie na żywo finału Ligi Mistrzów.

mateusz.zwiegela@billberry.pl
+48 781 968 911